اخبار مهمجشنواره علمی پژوهشینتایج
موضوعات داغ

برگزیده های پنجمین جشنواره علمی پژوهشی شهرستان ایلام معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی پژوهش سرای دانش آموزی فرهیختگان ایلام، پنجمین جشنواره علمی پژوهشی ( طرح شهید کاظمی آشتیانی ) در مرحله شهرستان ایلام برگزار شد و برگزیده های به شرح فایل پیوست به مرحله استانی راه یافتند. ضمن تبریک به همه برگزیده ها لازم است همه تیم های راه یافته با مشارکت همه اعضای گروه و با راهنمایی اساتید مشاور در مدرسه و پژوهش سرا نسبت به ارتقاء اثر، رفع نقص های احتمالی و تکمیل فرم های مربوط و تحویل آن به مدیر پژوهش سرا اقدام نمایند.

آقای نبوی نژاد مدیر پژوهش سرا در ادامه افزوند: در این مرحله از جشنواره ۴۹۴ دانش آموز ۳۰۸ اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمودند که پس از داوری آثار ۱۲۰ طرح منتخب از شهرستان ایلام به مرحله استانی راه یافت.

گفتنی است پنجمین جشنواره علمی پژوهشی در سه مرحله منطقه ای، استانی و کشوری ویژه دانش آموزان ابتدایی دوره دوم، متوسطه اول و دوم و هنرستان های فنی و کاردانش در ۱۲ رشته زیر برگزار می شود. برگزیده های مرحله کشوری از امتیازات ورود به دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور و … برخورداد می شوند.

۱- ادبیات و علوم انسانی ۲- گیاهان دارویی و طب سنتی ۳- انرژی های نوین ۴- رباتیک و هوش مصنوعی ۵- زیست فناوری ۶- نجوم ۷- نانوفناوری ۸- حمل و نقل پیشرفته و فناورهای حوزه فضایی ۹- کدنویسی ۱۰- آزمایشگاه علوم تجربی ۱۱- سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی ۱۲- علوم و فنون هسته ای

لینک دسترسی به شیوه نامه های جشنواره :  https://psi1.ir/?p=8663

لینک دانلود برگزیده ها: برگزیده های شهرستان ایلام در پنجمین جشنواره علمی پژوهشی ۱۴۰۳۰۴۰۹

#قطب_کشوری_آزمایشگاه_علوم_تجربی
#پژوهش_سرای_فرهیختگان_ایلام
IR کانال و سایت قطب کشوری آزمایشگاه علوم تجربی

psi1.ir
https://web.shad.ir/#im?um=pjilam97
https://eitaa.com/pjilam97
https://t.me/pjilam97
https://www.instagram.com/pjilam97
https://www.aparat.com/pjilam97
https://chat.whatsapp.com/BcSQPeDJlCXFDsSd0hiVAu

🇮🇷 کانال پژوهش سراهای دانش آموزی

@pajouheshsara

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا