تور علمیجشنواره علمی پژوهشی

خیز دبستان حافظه برتر برای کسب رتبه در جشنواره علمی پژوهشی

با حضور دانش آموزان دبستان حافظه برتر تور علمی پژوهشی بازدید از پژوهش سرا برگزار شد.

هدف از این بازدیدها آشنایی با فعالیت های علمی پژوهشی، فرآیند استعدادیابی، معرفی شیوه های حمایتی و معرفی پنجمین دوره جشنواره علمی پژوهشی ( طرح شهید کاظمی آشتیانی ) است. دانش آموزان در این بازدید از آزمایشگاه زیست شناسی، فیزیک، شیمی، نمایشگاه بازدید و در سالن کنفرانس با رشته کدنویسی و مسابقات علمی آشنا شدند. مدیر دبستان از آماده سازی دانش آموزان برای مشارکت فعال در پنجمین دوره جشنواره خبر داد و خواستار حمایت از دانش آموزان پژوهشگر گردید.

آقای نبوی نژاد مدیر پژوهش سرای فرهیختگان ایلام افزودند: این مرکز از استعدادهای دانش آموزی حمایت و عزیزانی که برای پنجمین دوره جشنواره علمی پژوهشی نیازمند حمایت و مشاوره علمی هستند می توانند با مراجعه به این مرکز از خدمات علمی پژوهشی بهرمند شوند.

دانش آموزان همه مقاطع تحصیلی می توانند در پنجمین دوره جشنواره علمی پژوهشی شرکت و خلاقیت ها، نوآوری های و توانمندهای خود را به نمایش بگذارند. جهت مشاهده رشته و شیوه نامه های جشنواره به لینک زیر مراجعه نمایید.

https://psi1.ir/?p=8663

همچنین لازم است دانش آموزان پژوهشگر پس از تعیین رشته مسابقه علمی عضو کانالهای قطب های کشوری مربوطه از طریق لینک زیر شوند تا در جریان آخرین رویدادهای تخصصی، وبینارهای آموزشی و محتواهای قطب های کشوری قرار بگیرند.

https://psi1.ir/?p=6491

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

#قطب_کشوری_آزمایشگاه_علوم_تجربی
#پژوهش_سرای_فرهیختگان_ایلام
psi1.ir
https://web.shad.ir/#im?um=pjilam97
https://eitaa.com/pjilam97
https://t.me/pjilam97
https://www.instagram.com/pjilam97
https://www.aparat.com/pjilam97
https://chat.whatsapp.com/BcSQPeDJlCXFDsSd0hiVAu

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا